
Personal Trainer gaat 24 uur live spelen
Als je al een jaar nauwelijks live kunt spelen, hoe haal je dan schade in? De Nederlandse band Personal Trainer gaat all-in: woensdag 21 april spelen ze 24 uur lang non-stop live in Paradiso.
"Het begon als een grap, maar we gaan het echt doen", licht frontman Willem Smit toe. "We beginnen om 12 uur 's middags en gaan 24 uur lang door". Het is allemaal gratis en live te volgen via de livestream-kanalen van Personal Trainer en Paradiso. De setlist zal deels herhaald worden, maar, zo belooft Smit, wel telkens op nieuwe manieren gespeeld worden.
MET PUBLIEK
Is het misschien een idee om dit ook nog een keer te doen zodra er WEL weer publiek bij mag en je dus een etmaal lang binnen lang kunt lopen, steltKINK-dj Michiel Veenstra voor? "Best een idee", reageert Willem. "Maar ik laat het even afhangen van hoe getraumatiseerd we hier uit komen".
Meer informatie over de stream vind je hier.
Willem is ook dj bij KINK INDIE: elke week maakt hij Industry Radio. Donderdagavond 21 uur op KINK INDIE, ook te horen als podcast.

Datum
14 april 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Help KINK aan de Gouden Radioring
Muzieknieuws, KINKnieuws15 januari 09:28

Muse cancelt tour door "onvoorziene omstandigheden"
Muzieknieuws14 januari 16:13

Deze KINK-classics zijn populair door de finale van Stranger Things
Muzieknieuws6 januari 10:01

Dit moet je horen: YUNGBLUD maakt nieuwe versie 'Zombie' met Smashing Pumpkins
Muzieknieuws2 januari 09:20

The Cure gitarist Perry Bamonte overleden
Muzieknieuws26 dec. 2025

