
Pearl Jam keert terug naar Pinkpop en Ziggo Dome
Pinkpop heeft Pearl Jam gestrikt als afsluitende act van Pinkpop 2021! Pearl Jam keert terug naar Nederland en zal naast Pinkpop ook twee avonden in de Ziggo Dome staan. De Ziggo Dome concerten stonden al gepland in 2020.
PINKPOP
Pearl Jam keert terug naar de 'holy ground' van Landgraaf en zal ook in 2021 op Pinkpop staan. De band uit Seattle is de afsuitende act van het festival, waar in 2021 ook Twenty One Pilots en Red Hot Chili Peppers staan. Op zondag 20 juni zal Pearl Jam de 51ste editie van Pinkpop afsluiten.
ZIGGO DOME
Naast Pinkpop zal de band op 16 en 17 juni in de Ziggo Dome in Amsterdam staan. Deze concerten zijn de vervangende Pearl Jam concerten die eigenlijk deze week zouden plaatsvinden, gekochte tickets voor deze gecancelde concerten blijven geldig.
ROCK WERCHTER
Ook onze zuiderburen zullen Pearl Jam verwelkomen op de festivalweide in Werchter. Pearl Jam is de headliner van de eerste festivaldag, 1 juli.
Op naar de zomer van 2021!
Datum
24 juli 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Sta jij op het podium van de Oosterpoort? Meld je aan voor Play At Vicefest!
KINKnieuws, Muzieknieuws11 augustus 20:46

Sam Fender en U2 spreken zich uit over Gaza
Muzieknieuws11 augustus 12:38

Nieuwe apentunes op komst? Arctic Monkeys én Gorillaz teasen naar nieuw werk.
Muzieknieuws11 augustus 11:46

Foo Fighters en Nine Inch Nails wisselen van drummer
Muzieknieuws31 juli 09:21

Birmingham neemt afscheid van Ozzy Osbourne
Muzieknieuws, Gemist30 juli 16:12