
Partybus blijkt domper op Royal Blood concert
Concerten zet je meestal maanden van te voren in je agenda. Dat is iets waar je naar uitkijkt. Van tevoren maak je plannen over het vervoer, het eten en eventueel een afterparty. Maar soms lopen die plannen in de soep. Gelukkig kun je dan bij KINK-dj Stefan Koren terecht voor een muzikale traumaverwerking.
Het klonk als een goed idee om met een grotere groep in een partybus te stappen en van Dordrecht naar Den Haag te rijden voor Royal Blood en Muse op het Malieveld. Het plan van mede-KINK'er Bas verliep alleen anders, want een file gooide roet in het eten, waardoor Bas het optreden van Royal Blood miste.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
20 oktober 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#Royal BloodGerelateerd nieuws

Na 2 jaar schuiven mist Stijn toch concert The Killers
Gemist9 april 17:42

Arco mist droomconcert door boekenkast
Gemist8 april 17:40

Voorpret verpest: Dominique miste Black Rebel Motorcycle Club
Gemist7 april 17:43

Marijn koopt kaarten voor verkeerde festivaldag en mist Foo Fighters
Gemist2 april 17:43

Olga mist legendarisch Metallica-concert door vermoeide ouders
Gemist1 april 17:40

