
Partybus blijkt domper op Royal Blood concert
Concerten zet je meestal maanden van te voren in je agenda. Dat is iets waar je naar uitkijkt. Van tevoren maak je plannen over het vervoer, het eten en eventueel een afterparty. Maar soms lopen die plannen in de soep. Gelukkig kun je dan bij KINK-dj Stefan Koren terecht voor een muzikale traumaverwerking.
Het klonk als een goed idee om met een grotere groep in een partybus te stappen en van Dordrecht naar Den Haag te rijden voor Royal Blood en Muse op het Malieveld. Het plan van mede-KINK'er Bas verliep alleen anders, want een file gooide roet in het eten, waardoor Bas het optreden van Royal Blood miste.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
20 oktober 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#Royal BloodGerelateerd nieuws

Eerbetoon bij Golden Earring valt in het water voor Claire
Gemist1 juli 17:45

Rob moet duizend euro betalen nadat hij De Heideroosjes mist
Gemist30 juni 17:45

Met Metallica-tickets op zak hoort Stefan dat hij er niet bij kan zijn
Gemist29 juni 17:45

Incubus blijft maar afzeggen, waardoor Ron ze blijft missen
Gemist25 juni 17:45

Patrick zit uren in de auto voor Creed, maar komt er dan achter dat het concert niet door gaat
Gemist24 juni 17:45

