
Ode aan de PUNK, Joy Division en Chris Cornell op KINK DNA CLASSICS
De komende dagen hoor je op KINK DNA CLASSICS twee speciale themauitzendingen. Op vrijdag 15 mei hoor je twee uur lang de beste punk en maandag 18 mei is er een speciale Joy Division uitzending ter nagedachtenis aan Ian Curtis - wie 40 jaar geleden overleed.
NEVERMIND THE BOLLOCKS HERE'S THE BEST PUNK
Op vrijdag 15 mei hoor je tussen 14:00 en 16:00 uur twee uur lang de beste Punk op KINK DNA CLASSICS. Ultrakorte tracks uit de tijd van No Future en DIY. Maar ook pretpunk uit de 80's en 90's. Anarchisme en platte humor, twee uur lang op KINK DNA CLASSICS. Het station dat voor één dag met een veiligheidsspeld aan elkaar hangt.
Zaterdagavond 16 mei tussen 19:00 en 21:00 zullen we deze special herhalen voor als je vrijdag het helaas hebt gemist.
JOY DIVISION SPECIAL
Verder is het maandag 18 mei 40 jaar geleden dat Ian Curtis van Joy Division overleed. Tussen 19:00 en 20:00 hoor je die dag op KINK DNA CLASSICS een special rondom Joy Division. KINK-dj Tim Op het Broek spreekt met Marc Schoorl, de schrijver van het nieuwe boek Ode aan Joy Division.
SOUNDGARDEN LIVE CONCERT
Ook is het maandag 18 mei drie jaar geleden dat het machtige stemgeluid van Chris Cornell ploseing stopte. Op KINK DNA CLASSICS hoor je die dag tussen 20:00 en 21:00 uur het beste van Soundgarden live en Chris Cornell solo.
KINK DNA CLASSICS
Datum
14 mei 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Deze week win je tickets voor Jera On Air!
KINKnieuws14 februari 06:00

Voetbal mee voor Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory
KINKnieuws10 februari 16:41

IST IST en HIQPY op 50ste editie Nirwana Tuinfeest
KINKnieuws10 februari 14:00

The Black Keys, Queen's Pleasure, ALEXSUCKS en Demob Happy nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws9 februari 16:25

Triggerfinger speelt live in KINKSTART: “Het gaat naar een album”
Interviews, KINKnieuws, Live at KINK9 februari 16:00

