
Nothing But Thieves verrast met powerballad 'Impossible'
Met de aankondiging van een Europese Tour in 2021 kon een nieuwe single van Nothing But Thieves niet achterblijven. Na singles: 'Is Everybody Going Crazy', 'Real Love Song' en cadeautje 'Unperson' was daar gisteravond ineens 'Impossible'!
IMPOSSIBLE
De band beschrijft 'Impossible' als het tegenovergestelde van de rest van de songs op het aankomende album: de angst en verwarring die op dit moment heerst in de wereld. Het nummer duikt in iemands met het gevoel van kansen en hoop. Waar het begint als intiem, klein en zoet; knalt het refrein er echt in en maakt het de ultieme powerballad!
MORAL PANIC
Moral Panic is het derde studioalbum van de vijfkoppige band uit Southend-On-See, Engeland en zal op 23 oktober dit jaar uitgebracht worden.
ZIGGO DOME
Na shows in de Melkweg, AFAS Live en op meerdere festivals gaat Nothing But Thieves in 2021 nog een stapje verder. Op 12 november staan Conor Mason en de zijnen in Ziggo Dome! Binnenkort maak je bij KINK kans op kaarten voor deze show.
Datum
15 september 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Hitstrijd Oasis en Blur te zien in theater Engeland
Muzieknieuws17 februari 15:36

Nieuwe studie zet weer vraagtekens bij dood Kurt Cobain
Muzieknieuws16 februari 14:59

Golden Earring-veiling brengt 57.000 euro op voor ALS onderzoek
Muzieknieuws16 februari 11:52

3 Doors Down zanger Brad Arnold overleden
Muzieknieuws7 februari 21:48

The Black Keys komen voor het derde jaar op rij met een nieuwe plaat
Muzieknieuws5 februari 16:10

