Nooit meer in de rij voor muntjes op Lowlands?
Op de ochtend van dag 3 van een festival, toch weer een uur in de rij moeten staan, omdat je muntjes op zijn en je dus geen ontbijt meer kunt kopen. Of nog erger, je muntjes niet meer kunnen vinden, omdat ze ergens in een mosh-pit uit je broekzak zijn gevallen. Het lijkt verleden tijd te worden op Lowlands! Dat laat festivaldirecteur Eric van Eerdenburg bij BNR Nieuwsradio weten.
"We gaan volgend jaar over op het bancaire systeem", laat hij weten. En dat terwijl de festivaldirecteur zelf eigenlijk liever met muntjes betaalt. "Maar het is zo ouderwets". Toch zul je deze zomer gewoon nog muntjes moeten kopen op Lowlands, want de plannen zijn nu om dat bancaire systeem in 2023 voor het eerst in te voeren.
De verandering heeft volgens Van Eerdenburg vooral te maken met de prijzen van de producten. "Je kan dan de prijsdifferentiatie verbeteren. Of je een patatje voor 2 of 4 muntjes krijgt, dat gaat niet meer. Om de differentiatie beter te maken, moeten we over naar een ander systeem."
Datum
7 juli 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

The Offspring gitarist Noodles neemt pauze voor zijn gezondheid
Muzieknieuws22 oktober 13:40

Sam Fender is derde headliner Rock Werchter 2027
Muzieknieuws21 oktober 11:02

Muse naar Rock Werchter 2027
Muzieknieuws13 oktober 08:09

Wodan Boys ontvangt KINK Icon Award
Muzieknieuws4 oktober 09:58

Tröckener Kecks komen in 2027 met nieuwe clubtour
Muzieknieuws2 oktober 13:00

