
Nieuwe podcast: De Ondergewaardeerde Playlist
Stel: Je wilt naar muziek van The Beatles luisteren, maar je bent de grote hits als All You Need Is Love en Help! wel een beetje zat. Of je kent The Beatles eigenlijk helemaal niet zo goed, maar weet niet goed waar je moet beginnen met naar ze luisteren? Wat doen je dan? Lastig he?
Deze week zijn we bij KINK begonnen met een podcast die dat probleem moet oplossen. Samen met Ondergewaardeerde Liedjes gaan we iedere maand het oeuvre van 1 band of artiest kritisch bekijken om een playlist te maken met wat jij zeker moet horen van een bepaalde band of artiest. We beginnen deze maand met de basis van alle moderne popmuziek: The Beatles.
Bloggers Freek Janssen, Marco Groen en Martijn Janssen schoven aan bij Stefan Koopmanschap om ruim een uur te praten over The Beatles en hun muziek. Is het terecht dat er zo veel van The White Album in de playlist is gekomen? Waarom staat Sgt Peppers helemaal niet in de top 10. Klopt het dat The Beatles schreven over sex, of ging het toch over een vuurwapen? Die vragen en een heleboel anderen proberen we in deze podcast te beantwoorden.
Beluister hier de podcast, of beluister de playlist.
Datum
5 april 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Welverdiende prijs voor KINK-held Dion Posdijk
KINKnieuws30 januari 08:04

Nieuwe tracks van Gorillaz, Triggerfinger, en STONE hoor je nu bij KINK
KINKnieuws26 januari 10:36

Acties voor Radio On Tour in Berlijn, Zweden en Hoofddorp
KINKnieuws26 januari 10:07

Jim Vorwald met de Wodan Boys live vanuit Den Haag
Gemist, Interviews, KINKnieuws17 januari 10:15

Win tickets voor Out Of The Ordinary met o.a. Tape Toy, Mood Bored, en John Coffey
KINKnieuws12 januari 11:32

