
Nieuwe namen voor Down The Rabbit Hole?!
Het festival gaat over precies een week van start, maar toch zijn er vandaag nieuwe namen bekend gemaakt voor Down The Rabbit Hole 2019.
Je verwacht het niet, maar vandaag werd aangekondigd dat Neneh Cherry (de legende!), Parcels, Zwangere Guy (mét live-band!), Hayden Thorpe en The Mauskovic Dance Band volgend weekend naar Beuningen komen om de programmering te versterken.
Neneh Cherry en Parcels vervangen Sofi Tukker en Sam Fender die eerder deze week wegens gezondheidsreden hebben afgezegd. Sho Madjozi, Anna Leone en Tomo Como Rey hebben daarnaast ook laten weten niet meer naar DTRH te komen. Ook goed om in de gaten te houden: Jordan Rakei speelt niet meer op zondag, maar komt al op vrijdag langs. Bekijk het volledig aangepaste blokkenschema hier.
Wil je nou kans maken op de laatste kaarten voor Down The Rabbit Hole? Check dan kink.nl/rabbit en luister vanaf maandag de hele week naar KINK!
Datum
28 juni 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Volg Rock Werchter 2025 hier
KINK Reviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 juli 21:47

Er is nieuwe muziek van Foo Fighters!
Muzieknieuws2 juli 16:50

KINK Distortion is bij de allerlaatste Black Sabbath show ooit!
KINKnieuws, Muzieknieuws30 juni 15:19

Dit was Pinkpop 2025!
Muzieknieuws23 juni 00:01

Verrassing: Tom odell staat op pinkpop!
Muzieknieuws18 juni 12:29