
Nieuwe namen voor Down The Rabbit Hole?!
Het festival gaat over precies een week van start, maar toch zijn er vandaag nieuwe namen bekend gemaakt voor Down The Rabbit Hole 2019.
Je verwacht het niet, maar vandaag werd aangekondigd dat Neneh Cherry (de legende!), Parcels, Zwangere Guy (mét live-band!), Hayden Thorpe en The Mauskovic Dance Band volgend weekend naar Beuningen komen om de programmering te versterken.
Neneh Cherry en Parcels vervangen Sofi Tukker en Sam Fender die eerder deze week wegens gezondheidsreden hebben afgezegd. Sho Madjozi, Anna Leone en Tomo Como Rey hebben daarnaast ook laten weten niet meer naar DTRH te komen. Ook goed om in de gaten te houden: Jordan Rakei speelt niet meer op zondag, maar komt al op vrijdag langs. Bekijk het volledig aangepaste blokkenschema hier.
Wil je nou kans maken op de laatste kaarten voor Down The Rabbit Hole? Check dan kink.nl/rabbit en luister vanaf maandag de hele week naar KINK!
Datum
28 juni 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Linkin Park speelt op Champions League-finale
Muzieknieuws16 april 12:46

Zien: The Killers delen podium met Bruce Springsteen
Muzieknieuws15 april 07:25

Kings of Leon naar Rock Werchter
Muzieknieuws26 maart 08:12

Flogging Molly-frontman Dave King herstellende na hersenbloeding
Muzieknieuws18 maart 08:54

Soft Play en Ramkot op line up Sniester
Muzieknieuws12 maart 11:11