In 1941 verscheen 'Baby Mine' alin de originele Disney film uit 1941. Geschreven door Frank Churchill en Ned Washington en toen uitgevoerd door Betty Noyes. De nieuwe versie van Arcade Fire is een echte familie-aangelegenheid; de moeder van Win and Will Butlers speelt harp, Win en Régine Chassagne's zoon speelt triangel, en de grootvader van de Butler broers maakt een cameo op Sonovox.
In een verklaring vertelt Win Butler zijn persoonlijke connectie met het nummer. "Er is een scène met een locomotief in de originele Dumbo die een instrument gebruikt genaamd Sonovox dat mijn opa Alvino Rey in de jaren dertig beroemd heeft gemaakt. Elke keer dat ik de film zag, dacht ik dat hij het was, "vertelde hij.

Dit is de nieuwe track van Arcade Fire
Arcade Fire heeft nieuwe muziek gemaakt voor de live-action remake van Dumbo door Tim Burton. Ze hebben een versie opgenomen van 'Baby Mine'.
De track werd vorige week al geteased in de nieuwste trailer van de film. Dumbo met de soundtrack van Arcade Fire draait vanaf 29 maart in de bioscoop.
Datum
11 maart 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Er is nieuwe muziek van Gorillaz met meer onderweg!
Muzieknieuws11 september 20:48

System of a Down kondigt Europese tour aan met Queens of the Stone Age!
Muzieknieuws10 september 13:00

Zien: Yungblud en Aerosmith eren Ozzy Osbourne
Muzieknieuws8 september 06:53

Houd 1 maart vrij in je agenda voor KINK Presents: The Last Dinner Party!
Muzieknieuws, KINKnieuws4 september 11:00

Radiohead gaat touren!
Muzieknieuws3 september 09:36