Stuur ons een berichtje

Nieuw werk van Sam Fender en Mood Bored op de KINK Playlist!

Op KINK hoor je regelmatig de beste nieuwe alternative rock voorbij komen! Elke week zijn er nieuwe toevoegingen op de playlist met in deze laatste dagen van januari o.a. Sam Fender, The Wombats en Mood Bored!

Sam Fender - Arm's Length

Het nieuwe album van Sam Fender, People Watching, komt uit op 21 februari en dus is het niet heel verbazingwekkend dat we stukje bij beetje meer te horen krijgen. Het album maakte Sam samen met Adam Granduciel, bekend als frontman van The War on Drugs. 'Arm's Length' begint met een poging om de gitaarrif te spelen. "It sounds like a Kurt Vile thing" wordt er vervolgens gezegd. Wederom een referentie naar de band van Granduciel. Kurt Vile speelde namelijk gitaar bij de band, maar staat vooral bekend om zijn solo-werk. Ook de achtergrondzang van nieuw livebandlid Brooke Bentham gaat goed samen met de stem van Sam, Het zorgt voor een rustgevend nummer waarin iemand op afstand houden de hoofdrol speelt.

Mood Bored - Wet Faced & Ugly

Mood Bored is een Nederlands rocktrio dat zich de afgelopen paar jaar goed heeft weten neer te zetten. De trein dendert door met een nieuwe EP aanstaande waar de single 'Wet Faced & Ugly' op te horen is. Volgens de band is dit het beste wat ze tot nu toe gemaakt hebben. Het nummer gaat over de behoefte om onvoorwaardelijke liefde te ontvangen. Zoals een baby dat ook verlangt van zijn of haar ouders.  

The Wombats - Can't Say No

Dat The Wombats met een nieuw album komt,is inmiddels algemene kennis bij de KINK-luisteraar. De eerste single was het ironische 'Sorry I'm Late, I Didn't Want To Come'. Een rustig nummer met een zeer verslavende hoge melodie als refrein. Dat ze de dansbare tunes ook nog steeds onder de knie hadden, was te horen in 'Blood on the Hospital Floor', die aan het einde van 2024 nog werd gebombardeerd tot KINK XL. Het herkenbare catchy geluid wordt doorgezet in de nieuwe single 'Can't Say No'. Het nummer gaat over soms foute dingen doen omdat je ook wat spannends moet meemaken in het leven. Wie kan daar nou nee tegen zeggen? 

Viagra Boys - Man Made of Meat

Heerlijke gitaarherrie uit Zweden! De Viagra Boys staan al een aantal jaar bekend om hun moshpit aanwakkerende liveshows en dat zal ongetwijfeld ook gaan gebeuren met deze nieuwe single. Zoals veel muziek van de band wordt er genoeg kritiek gegeven in de teksten van 'Man Made of Meat' Vooral waar mensen hun geld aan uitgeven. Je moeders OnlyFans account bijvoorbeeld. Of een AI chatprogramma. De groovy gitaren laten je makkelijk meezingen ookal zit je misschien naar voetenfoto's te kijken. Wederom een onderwerp in het nummer.

Datum

27 januari 2025

SHARE

Tags

#Sam Fender#Nieuwe Muziek#The Wombats

Stuur ons een berichtje