
Nick Cave & The Bad Seeds komt volgende week met een nieuwe plaat
Volgende week komt Nick Cave & The Bad Seeds met een nieuw album en niet zomaar één, maar een dubbelplaat genaamd Ghosteen!
Ghosteen is het vervolg op het hartverscheurende Skeleton Tree uit 2016 en bestaat dus uit twee delen. Het eerste deel bestaat uit acht tracks en het tweede uit twee lange nummers gelinkt met een spoken word fragment.
Nick Cave deelt al lange tijd schrijfels, nieuws en gedachtes op zijn blog The Red Hand Files. Ook beantwoord hij hier vragen van lezers. Een slimme fan vroeg Cave wanneer we weer nieuw werk van de Australische zanger konden verwachten. Waarop Nick Cave verrassend eerlijk op antwoordde dat dit volgende week al het geval is.
Hij beschrijft het eerste deel van de plaat als "the childeren" en het tweede gedeelte als "their parents". Ook vertelde hij ook nog: "Ghosteen is a migrating spirit."

Datum
24 september 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Foo Fighters en Nine Inch Nails wisselen van drummer
Muzieknieuws31 juli 09:21

Birmingham neemt afscheid van Ozzy Osbourne
Muzieknieuws, Gemist30 juli 16:12

Sta jij op het podium van de Oosterpoort? Meld je aan voor Play At Vicefest!
KINKnieuws, Muzieknieuws28 juli 20:46

George Kooymans van Golden Earring overleden
Muzieknieuws23 juli 14:55

Ozzy Osbourne overleden
Muzieknieuws, KINKnieuws22 juli 20:18