
Nick Cave & The Bad Seeds komt volgende week met een nieuwe plaat
Volgende week komt Nick Cave & The Bad Seeds met een nieuw album en niet zomaar één, maar een dubbelplaat genaamd Ghosteen!
Ghosteen is het vervolg op het hartverscheurende Skeleton Tree uit 2016 en bestaat dus uit twee delen. Het eerste deel bestaat uit acht tracks en het tweede uit twee lange nummers gelinkt met een spoken word fragment.
Nick Cave deelt al lange tijd schrijfels, nieuws en gedachtes op zijn blog The Red Hand Files. Ook beantwoord hij hier vragen van lezers. Een slimme fan vroeg Cave wanneer we weer nieuw werk van de Australische zanger konden verwachten. Waarop Nick Cave verrassend eerlijk op antwoordde dat dit volgende week al het geval is.
Hij beschrijft het eerste deel van de plaat als "the childeren" en het tweede gedeelte als "their parents". Ook vertelde hij ook nog: "Ghosteen is a migrating spirit."

Datum
24 september 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Gaat Radiohead eindelijk weer touren?
Muzieknieuws3 september 09:36

Festivals luiden de noodklok over de toekomst
Gemist, Muzieknieuws28 augustus 08:10

Check hier de nieuwe Florence + The Machine en de nieuwe Twenty One Pilots!
Muzieknieuws21 augustus 12:56

The Black Keys raden liedjes op straat
Muzieknieuws21 augustus 12:24

Sam Fender en U2 spreken zich uit over Gaza
Muzieknieuws11 augustus 12:38