
Mozes and the Firstborn deelt muzikale inspiratie in KINK 60 Minutes
Mozes and the Firstborn bracht een tijdje terug hun nieuwe album Dadcore uit. De single Sad Supermarket Song hoor je op het moment veel op KINK. In de tweede aflevering van KINK 60 minutes nemen de bandleden Melle en Ernst-Jan je precies een uur lang mee door hun muzikale inspiratie.
60 minutes is een podcast van jouw favoriete Kink-artiesten. Artiesten vertellen welke muziek hen inspireert. Onder begeleiding van KINK DJ Bas van Dalen hoor je verhalen bij de muziek of simpelweg waarom we juist een bepaalde track (vaker) moeten horen.
Beluister hier de aflevering met Mozes and the Firstborn
Een uur is natuurlijk veel te kort om alle inspiratie te delen. Daarom vind je in de playlist hieronder alle tracks waar de band wel over sprak, maar ook waar ze niet aan toe kwamen in 60 Minutes.
Datum
29 mei 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Sta jij op het podium van de Oosterpoort? Meld je aan voor Play At Vicefest!
KINKnieuws, Muzieknieuws28 juli 20:46

Win Tony Hawk's Pro Skater 3+4 in de avond van KINK!
KINKnieuws28 juli 16:17

Nieuw werk van Turnstile, Wet Leg en The Black Keys op de KINK Playlist
KINKnieuws28 juli 13:16

Deze week stuurt KINK je naar een exclusieve luistersessie van het nieuwe The Black Keys album 'No Rain, No Flowers'
KINKnieuws26 juli 06:00

Ozzy Osbourne overleden
Muzieknieuws, KINKnieuws22 juli 20:18