
Meskerem Mees wint Grand Jury Award op Music Moves Europe (MME) Awards
Tijdens Eurosonic Noorderslag worden elk jaar de Music Moves Europe Awards uitgereikt. Meskerem Mees heeft de hoofdprijs gewonnen en komt daarmee in een rijtje te staan met ondermeer Adele, Damien Rice en Stromae.
OP DE WC
Onderweg terug naar België vertelt Meskerem Mees over het winnen van de grote prijs tijdens Eurosonic Noorderslag 2022. En ze weet al waar de award komt te staan, op het toilet! Zoals alle grote acteurs met Oscars doen.
KINK FUTURE ICON
Eind 2020 werd Meskerem Mees al verkozen tot een van de KINK Future Icons van afgelopen jaar, en toen maakte ze het al waar met debuutalbum 'Julius' en een liveoptreden in de studio tijdens KINK IN TOUCH. Check hieronder de beelden van The Writer.
MOTIVATIE
Voor Meskerem Mees is het winnen van de Music Moves Europe Awards vooral een motivatie om door te gaan, in deze lastige tijd van gecancelde tours. Ook weet ze al wat ze met de geldprijs gaat doen: een nieuw album opnemen dat grootser moet klinken dan ooit, vertelde ze bij KINK IN TOUCH.
Datum
20 januari 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Win tickets voor Paceshifters play Nirvana in de Oosterpoort!
KINKnieuws31 augustus 06:00

Deze week sturen we je exclusief naar de Oasis documentaire in Amsterdam!
KINKnieuws31 augustus 06:00

Nirwana Tuinfeest: van circle pits tot een vlammende doedelzak
KINKnieuws17 augustus 17:41

Kingfishr, Florence Road, DMA's en meer nieuwe muziek in de KINK Playlist!
KINKnieuws17 augustus 14:14

Dit is de nieuwe vrijdag van KINK!
KINKnieuws17 augustus 08:07

