
'Making a Fire' van Foo Fighters is de nieuwe KINK XL!
Het is de openingstrack van het album Medicine At Midnight. Sterker nog, het was de eerste track die de band schreef voor het album. Daarmee meteen ook de aanleiding voor het geluid van de rest van dat fantastische album. En nu is 'Making a Fire' ook officieel uit als single! De nieuwe van Foo Fighters hoor je de komende week lekker veel op KINK, want het is de KINK XL!
Deze track is sowieso al bijzonder omdat het de eerste van het album was. Maar wat misschien nog wel bijzonderder is, is de achtergrondzang. Tijdens de opnames van het album, nam Dave Grohl elke dag op een vast moment een korte pauze, zodat hij zijn dochter Violet op kon halen van school. Soms nam hij haar ook mee naar het huis waar de band aan het schrijven en opnemen was.
Terwijl Violet huiswerk zat te maken vroeg Greg Kurstin, de producer van het album: "Zou jij het leuk vinden om de achtergrondzang in te zingen?" Dus op deze track hoor je niet alleen Dave Grohl, maar ook zijn dochter Violet!
Datum
25 juni 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Hiqpy pakt derde KINK XL met 'Girl In Red'
KINK XL15 september 08:18

Twenty One Pilots slaat toe met 'Drum Show' en is deze week de KINK XL!
KINK XL8 september 08:18

Florence + The Machine pakt met ‘Everybody Scream’ de KINK XL
KINK XL25 augustus 08:10

'Mirtazapine' van Hayley Williams is de KINK XL!
KINK XL18 augustus 08:14

STONE heeft met 'Never Again' weer de KINK XL te pakken!
KINK XL11 augustus 08:20