
Maak vriendschapsarmbandjes met kink-dj lisa konings
Heb jij nog kraaltjes liggen en weet je niet wat je ermee moet doen? Dat komt goed uit! Tijdens Radio On Tour gaat Lisa armbandjes verkopen, maar kan dat niet alleen. Dus heb jij nog een uurtje over dit weekend, maak een paar (friendship)bracelets en stuur ze op naar KINK!
7 t/m 11 april slaat KINK de handen ineen met No Guts No Glory, de stichting die muzikale wensen laat uitkomen van mensen die leven met kanker en hun mantelzorgers. De hele week zal KINK-dj Michiel Veenstra van poppodium naar poppodium trekken en daarbij langs verschillende acties van mede-KINK'ers in het land rijden.
Om die rede bedacht KINK-dj Lisa Konings dat ze vriendschapsarmbandjes kon maken. Kralenbandjes met teksten zoals 'Radio on Tour', 'KINK' of jouw favoriete songteksten. Maar, zoals gezegd, kan ze dat niet alleen. Dus vraagt ze jou om haar te helpen met het maken van deze bracelets. Heb je nog een uurtje over, maak er dan een paar en stuur ze op naar KINK: Laapersveld 75, 1213 VB in Hilversum, t.a.v. Lisa Konings.
Datum
27 maart 2025
SHARE
Tags
#Radio On TourGerelateerd nieuws

De eindstand van Radio On Tour: €136.395,80!
Radio On Tour20 april 08:48

KINK bedankt iedereen die meehielp bij Radio On Tour 2026!
Radio On Tour17 april 18:00

Lennart rent de marathon van Rotterdam voor NGNG
Gemist, Radio On Tour17 april 16:02

Derk-Jan doneert voor 1000 streams van zijn muziek, help jij mee?
Radio On Tour17 april 15:18

Een pop-up tattoo shop, live radio, en te gekke optredens in TivoliVredenburg!
Radio On Tour17 april 08:43

