
Luwten gaat internationaal
Met haar nieuwe single 'Control' pakt de Amsterdamse zangeres Luwten het groots aan: het is haar eerste release op het gerenommeerde label Glassnote Records en de track werd geprimeurd door Zane Lowe op het wereldwijde Beats1 radiostation.
"Dat was wel even zweten ja", zegt Tessa Douwstra, zoals Luwten eigenlijk heet, "maar wel heel vet". In een gesprek met KINK-dj Michiel Veenstra vertelt ze dat het voor haar ook een mooie verrassing was dat een grote naam als Zane Lowe haar nummer wilde primeuren. "Er zijn mensen die voor jou je muziek rondsturen naar bijvoorbeeld jullie, maar er is dus ook iets aangekomen bij Zane en die wilde het draaien".
BEKENDE COLLEGA'S
'Control' is de eerste release van Luwten op het bekende Glassnote Records label, waar ze bekende collega's als CHVRCHES, Mumford & Sons en Two Door Cinema Club heeft. "Ze zagen me een jaar geleden spelen in Londen en waren enthousiast", vertelt Tessa. "Ik heb daar al een jaar geleden of zo getekend, maar dit is het eerste wat ik daar uitbreng".
Raken we Luwten nu kwijt aan het buitenland met al die interesse voor haar muziek? "Nee hoor", bezweert ze, "jullie raken me hier nooit kwijt".
Het hele gesprek met Luwten kun je hieronder beluisteren.
Datum
12 juni 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte hoe groot het gat in een cd is
Gemist12 maart 07:39

Wiebe staat in het voorprogramma van Evanescence, maar dan...
Gemist11 maart 17:45

Bellen Met Ellen: Vestrock staat op voor NGNG
Gemist11 maart 08:49

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte waarom een CD 74 minuten lang kan zijn
Gemist11 maart 07:45

Puber Bas is te traag en mist Queen
Gemist10 maart 17:45

