Stuur ons een berichtje

Luister vanaf maandag de KINK 00's Top 500!

Dansende bananen, mp3-spelers en verdrinken in de visualizer van Windows Media Player, terwijl je in en uit blijft loggen op MSN. Kortom: de Zeroes!

Van maandag 19 tot en met vrijdag 23 mei fleurt KINK je werkdagen op met de 00's Top 500, de 500 beste tracks gemaakt in de jaren 2000 tot en met 2009. Jij bepaalde de afgelopen weken door te stemmen via kink.nl wat de 500 beste liedjes zijn, en het resultaat hoor je komende week tussen 09:00 en 17:00 in de KINK 00's Top 500!

HET NATIONALE POP-PUNK MOMENTJE XXL

Om alvast een beetje in de stemming te komen is er zondagavond het Nationale Pop-Punk Momentje XXL! 

KINK-dj Mick Hummel draait op zondagavond 18 mei van 21:00 tot middernacht drie uur lang het genre dat onlosmakelijk met de zeroes verbonden is: poppunk. Mick is groot liefhebber van het genre en breidt zijn vaste rubriek, het Nationale Poppunk Momentje, uit naar een XXL-editie. Verwacht drie uur lang de beste poppunktracks uit de zeroes, van blink-182 tot Paramore.

"Pop-punk is het kloppend hart van de Zeroes: rauw, energiek en altijd een tikje eigenwijs", aldus Mick. "Voor mij voelt deze XXL-editie van het Nationale Poppunk Momentje als een muzikale reünie met oude vrienden. Verwacht drie uur lang springende gitaren, meebrulrefreinen en herinneringen aan een tijd waarin alles kon!"

Datum

15 mei 2025

SHARE

NU op KINK

R.E.M.

Daysleeper

Gedraaid op KINKOpen

Stuur ons een berichtje