
Liam Gallagher, Josh Homme en Meer Op Taylor Hawkins Tribute Concert
Vorige week kwam het grootse bericht dat Foo Fighters twee shows in nagedachtenis aan drummer Taylor Hawkins gaat spelen. De eerste verzameling namen in deze All-star line-up zijn nu aangekondigd. De kaartverkoop voor de show in de Londense Whambley Arena begint 16 juni.
Liam Gallagher, Josh Homme, Chrissie Hynde (The Pretenders), Geddy Lee en Alex Lifeson (Rush), Brian May en Roger Taylor (Queen), Mark Ronson, Supergrass, Wolfgang van Halen, Chevy Metal en meer komen met de Foos mee naar London op 3 september.
Oud bandmaatje Chris Chaney zal er ook bij zijn. Hij zat samen met Taylor in de live-band van Alanis Morisserre, waar Hawkins drums en Chaney bas speelde.
DRUMMERS
Onder de aanwezigen zijn ook een flink aantal bekende drummers. Omar Hakim speelde drums voor David Bowie's album Let's Dance. Stewart Copeland was drummer voor The Police. Ook Rufus Taylor, zoon en invaller voor Queen drummer Roger geeft ook acte de présance.
Datum
15 juni 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Liam Gallagher wil niet in Rock & Roll Hall Of Fame: “Het is voor rukkers”
Muzieknieuws13 februari 09:43

Green Day-film in de maak
Muzieknieuws11 februari 07:05

Flogging Molly annuleert optredens vanwege "very serious health condition" frontman
Muzieknieuws6 februari 17:25

Black Sabbath na 20 jaar weer in originele formatie op het podium
Muzieknieuws5 februari 14:49

Queens of the Stone Age naar Lowlands. Ook Vampire Weekend & Fontaines D.C. op affiche
Muzieknieuws5 februari 11:00