
Liam Gallagher, Josh Homme en Meer Op Taylor Hawkins Tribute Concert
Vorige week kwam het grootse bericht dat Foo Fighters twee shows in nagedachtenis aan drummer Taylor Hawkins gaat spelen. De eerste verzameling namen in deze All-star line-up zijn nu aangekondigd. De kaartverkoop voor de show in de Londense Whambley Arena begint 16 juni.
Liam Gallagher, Josh Homme, Chrissie Hynde (The Pretenders), Geddy Lee en Alex Lifeson (Rush), Brian May en Roger Taylor (Queen), Mark Ronson, Supergrass, Wolfgang van Halen, Chevy Metal en meer komen met de Foos mee naar London op 3 september.
Oud bandmaatje Chris Chaney zal er ook bij zijn. Hij zat samen met Taylor in de live-band van Alanis Morisserre, waar Hawkins drums en Chaney bas speelde.
DRUMMERS
Onder de aanwezigen zijn ook een flink aantal bekende drummers. Omar Hakim speelde drums voor David Bowie's album Let's Dance. Stewart Copeland was drummer voor The Police. Ook Rufus Taylor, zoon en invaller voor Queen drummer Roger geeft ook acte de présance.
Datum
15 juni 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Wodan Boys ontvangt KINK Icon Award
Muzieknieuws4 oktober 09:58

Tröckener Kecks komen in 2027 met nieuwe clubtour
Muzieknieuws2 oktober 13:00

Jera on Air dropt eerste lading namen voor 2027
Muzieknieuws1 oktober 12:00

Rock am Ring kondigt blink-182, Faith No More, Turnstile en meer aan
Muzieknieuws16 september 08:00

Timo van Wodan Boys stapt uit de band maar Wodan Boys blijft bestaan
Muzieknieuws15 september 12:06

