
Laura Jansen verruilde artiestenleven voor vluchtelingenhulp
Na 7 jaar is er weer nieuwe muziek van Laura Jansen. Na haar enorme hit met Use Somebody en een wereld tour met Armin van Buuren raakte zij betrokken bij de vluchtelingen op Lesbos in Griekenland.
Op Lesbos heeft ze vanuit niets een vluchtelingenkamp uit de grond gestampt en is mede oprichter van hulporganisatie Movement On The Ground. Na drie jaar op Lesbos gewerkt te hebben onder extreme omstandigheden in het midden van een humanitaire crisis zonder zelf rust te nemen eiste bij Laura zijn tol. Ze heeft moeten acclimatiseren aan het ‘gewone’leven, trauma’s moeten verwerkenen een depressie moeten doorstaan en pas nadat ze na tijden uitgenodigd werd door Ed Hartcourt om in zijn studio weer muziek te komen maken kwamen de eerste numemrs eruit, waaronder The Island.
LICHTJE
"Door het schrijven van muziek hou ik een lichtje bij de donkere plaatsen in mijn hoofd", zegt Laura in gesprek met KINK-dj Michiel Veenstra. Beluister het gesprek hieronder.
Datum
28 januari 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

KINK IN DE KABEL: Dit is waarom je Chromecast ineens niet meer werkt
Gemist11 maart 08:30

Je oude speelgoed maakt je gelukkig (echt waar!)
Gemist8 maart 09:20

Bellen met Ellen: Wéér een mijlpaal voor Jeanne (WIES)
Gemist5 maart 08:35

KINK in de Kabel: Aldi stopt met kassaloze supermarkt
Gemist4 maart 08:20

Carnaval in Twente?!
Gemist2 maart 09:25