
Komt er nieuwe muziek van The Overslept?
The Overslept heeft de nieuwe track 'Long Way Down' uitgebracht. Een nummer over grootheidswaanzin, met een aardige westernvibe. Dat gevoel wordt vooral aangewakkerd door de fluitmelodie die door het hele nummer verweven zit.
"We zijn begonnen bij dat fluitje", vertelt drummer Daniel in SHIFT KINK. "Onze zanger Sem had die melodie thuis opgenomen en we vonden het allemaal zo vet, dat we het nummer eromheen zijn gaan schrijven".
'Long Way Down' gaat over grootheidswaanzin, volgens Daniel een van de gevaren in de muziekindustrie: "Wij zijn zelf nog vrij klein, dus hebben er geen last van".
Of deze track ook een opmaat is naar een debuutalbum van de band? "Nee, daar zijn we nu nog niet echt mee bezig", aldus Daniel. "Natuurlijk zijn we wel druk aan het schrijven en willen we heel graag een album uitbrengen, maar dit jaar gaat dat sowieso niet meer gebeuren.
Datum
3 mei 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Solo is terug met zieke frontman
Muzieknieuws, Gemist, Interviews6 mei 08:41

R.E.M. komt met nieuwe EP voor persvrijheid
Muzieknieuws5 mei 09:02

Billie Joe Armstrong wakkert de vonk weer aan: ‘American Idiot’-film komt er
Muzieknieuws3 mei 12:24

Zien: Dave Grohl covert LCD Soundsystem en David Bowie
Muzieknieuws1 mei 10:02

Beroemde Blur vs Oasis battle gaat het theater in
Muzieknieuws29 april 13:07