
KINK review: FIDLAR in Melkweg
Woensdag 4 september stond FIDLAR in Melkweg in Amsterdam. Luisteraar Ron was erbij en vertelt je hoe het was!
Gisteravond was het dan zover: Fuck It Dog, Life’s A Risk speelde eindelijk in de kleine zaal van de Melkweg! Het verkrijgen van de tickets verliep uitermate soepel, dus met een paar minuten stonden we binnen!
In het voorprogramma stond de band Magnetic Spacemen. Enne…..tering zeg! Die speelden al fucking goed! Energie spatte eraf, dus dat beloofde veel goeds voor de rest van de avond.
Na een korte pauze begon FIDLAR te spelen en man man man….wat een energie weten die gasten in de tent te pompen en er weer uit te halen! Persoonlijk houd ik erg van bands die een interactie opbouwen met het publiek en niet zoals Muse of System of a Down hun nummers spelen en weer doorgaan.
FIDLAR deed dit echt ontzettend tof en met zoveel energie…het vlees klapperde om mijn botten ? Heerlijk!!
Bedankt voor echt een topavondje! Next band: Frank Carter & The Rattlesnakes!
Datum
6 september 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Wat zijn de beste tracks van 2025? Stem op de KINK Playlist Of The Year!
KINKnieuws22 december 06:00

Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory
KINKnieuws12 december 05:00

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws4 december 08:00

Queen's Pleasure, Ist Ist en Badminton nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws1 december 15:40

Ramkot, Magazines en Paceshifters nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws17 november 13:51

