KINK review: FIDLAR in Melkweg
Woensdag 4 september stond FIDLAR in Melkweg in Amsterdam. Luisteraar Ron was erbij en vertelt je hoe het was!
Gisteravond was het dan zover: Fuck It Dog, Life’s A Risk speelde eindelijk in de kleine zaal van de Melkweg! Het verkrijgen van de tickets verliep uitermate soepel, dus met een paar minuten stonden we binnen!
In het voorprogramma stond de band Magnetic Spacemen. Enne…..tering zeg! Die speelden al fucking goed! Energie spatte eraf, dus dat beloofde veel goeds voor de rest van de avond.
Na een korte pauze begon FIDLAR te spelen en man man man….wat een energie weten die gasten in de tent te pompen en er weer uit te halen! Persoonlijk houd ik erg van bands die een interactie opbouwen met het publiek en niet zoals Muse of System of a Down hun nummers spelen en weer doorgaan.
FIDLAR deed dit echt ontzettend tof en met zoveel energie…het vlees klapperde om mijn botten ? Heerlijk!!
Bedankt voor echt een topavondje! Next band: Frank Carter & The Rattlesnakes!
Datum
6 september 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Vanaf vrijdag: win tickets voor KINK Presents: Muse, én hoor hun nieuwe album als eerste op een exclusieve luistersessie!
KINKnieuws15 juni 09:33

Win deze week in Michiel Veenstra's KINKSTART tickets voor Pinkpop!
KINKnieuws15 juni 06:00

Pride Month: deze artiesten lieten zien waarom zichtbaarheid belangrijk blijft
KINKnieuws11 juni 16:44

Nieuwe muziek van Weezer, Violet Grohl, en POM op de KINK playlist
KINKnieuws8 juni 10:26

Dit is de gitaarriff top 100 van 2026
KINKnieuws, Hitlijsten5 juni 07:02

