kink presents: triggerfinger!
Triggerfinger bestaat twintig jaar en viert dat met een aantal bijzondere shows -- kaarten win je binnenkort bij KINK!
Op 18 mei staat de Belgische rockband in Muziekcentrum Enschede, op 2 juni twee maal in de Tolhuistuin in Amsterdam inclusief een barbecue met de band, op 28 juni in het Nijmeegse Openluchttheater de Goffert en tot slot op 31 augustus in de Onderzeebootloods in Rotterdam. De kaartverkoop voor deze concerten start vrijdag 25 januari om 10.00 uur. KINK is trotse partner van deze bijzondere tour, dus luister veel naar KINK om kans te maken op kaarten!
Sinds de start van de band in 1998 bracht het trio bestaande uit zanger en gitarist Ruben Block, drummer Mario Goossens en bassist Paul Van Bruystegem vijf studio- en twee livealbums uit. Sedert het laatste ‘Colossus’-album in 2017 werd gitaarvirtuoos Geoffrey Burton ingelijfd, en zo is Triggerfinger voor het eerst tot een kwartet uitgegroeid.
Op 8 februari verschijnt TF20, een speciale Triggerfinger jubileum box met 4 vinyls, 3 cds en een fotoboek met 60 pagina’s.
Datum
23 januari 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Check hier de trailer van Oasis documentaire
Muzieknieuws19 augustus 16:46

ZZ Top-drummer Frank Beard overleden op 77-jarige leeftijd
Muzieknieuws19 augustus 07:07

Ozzy Osbournes festival Ozzfest keert terug
Muzieknieuws18 augustus 14:55

Fontaines D.C. kondigt nieuw album Dopamine Chamber aan
Muzieknieuws18 augustus 10:14

Queens Of The Stone Age kondigt nieuw album ‘Perfecth’ aan
Muzieknieuws18 augustus 07:54

