Stuur ons een berichtje

KINK IN Touch With... Volbeat

Het is het hardste album van Volbeat ooit! Servant of the Mind, met daarop 'Wait a Minute my Girl' en 'Shotgun Blues' kwam vorige week uit en daarom Zoomde KINK-DJ Jasper Leijdens gisteren met drummer Jon.

GEKKE MANIER

"Het was een gekke manier van een album opnemen", laat Jon weten. "Vooral omdat we met zo weinig in de studio zaten". Gitarist Robert Caggian zat namelijk in Amerika, terwijl de rest van de band in Denemarken zat. En dus kon hij er vanwege corona niet bij zijn. "Maar het is wat het is, en het maakte het in sommige momenten ook makkelijker", zegt Jon.

Sterker nog, het album stond er zo snel op, dat de band tijd over hield! "In twee weken stond alles erop, en dus hebben we de overige twee weken covers opgenomen", vertelt de drummer over hun tijd in de studio.

LEGO

Maar daarna ging de band weer rustig terug naar huis. "We hebben voor het eerst in jaren een zomer thuis doorgebracht", zegt Jon. Frontman Michael heeft een kind gekregen en Jon zelf, die heeft zich vooral bezig gehouden met dat andere mooie spul uit Denemarken! Lego! "Ik ben nu bezig met de Millenium Falcon, maar ik heb zoveel fouten gemaakt dat ik er een beetje gek van wordt."

Wil je het nieuwe album van Volbeat hebben? Deze hele week maak je in de KINK Start bij Michiel Veenstra kans om het album te winnen!

Datum

8 december 2021

SHARE

Tags

#Volbeat

Stuur ons een berichtje