KINK IN TOUCH vanaf Primavera Sound Barcelona
Als een band of artiest op het Primavera Sound festival in Barcelona staat kun je er wel vanuit gaan dat je ze ook in Nederland kunt zien. Voor veel acts is het festival DE start van de festivalzomer. KINK-dj Jasper Leijdens is erbij voor een speciale uitzending van KINK IN TOUCH!
KINK IN TOUCH VANAF PRIMAVERA
Tijdens de laatste dag van het Weekend van de livemuziek op KINK hoor je een speciale KINK IN TOUCH uitzending vanaf het spaanse festival Primavera. Ter voorbereiding daarop belde Jasper Leijdens al met Marta Pallarès (Head of International Press & PR). Ze is blij dat het festival na twee jaar afwezigheid weer terug is, en hoe!
JASPER IS ERBIJ!
Jasper is dus in Barcelona op het Primavera Sound festival, en op zijn eerste avond daar vertelde hij in KINK In Touch aan de telefoon bij KINK-dj Mick Hummel al hoe de sfeer daar was. En maandagavond vanaf 19:00 hoor je dus een uitgebreid verslag tijdens KINK In Touch!
Datum
2 juni 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Hoor het nieuwe Royal Blood album 'Dead Company' als allereerste!
KINKnieuws1 november 06:00

Win deze week tickets voor KINK presents: Editors in Ziggo Dome!
KINKnieuws31 oktober 18:00

Nog nooit samen live gespeeld, nu op dezelfde dag op Pinkpop: komt het duet?
KINKnieuws31 oktober 08:42

KINK stuurt je naar Metallica in Las Vegas tijdens de KINK 1500!
KINKnieuws16 oktober 16:22

Nieuw werk van Nothing But Thieves, Royal Blood, Bleech 9:3 en meer op de KINK Playlist!
KINKnieuws12 oktober 20:03

