
KINK in de Kabel: Apple en EU botsen
Elke week het meest opvallende tech- en social media nieuws. Met deze week:
-
Apple en Digitale Marktenwet: De Europese Commissie heeft geoordeeld dat Apple de Digitale Marktenwet overtreedt door appontwikkelaars te belemmeren in hun communicatie met klanten. Dit voorlopige oordeel kan resulteren in een miljardenboete voor Apple.
-
X introduceert betaalde livestreams: Het socialemediaplatform X, voorheen bekend als Twitter, gaat gebruikers laten betalen voor het uitzenden van livebeelden. Binnenkort kunnen alleen mensen met een premiumabonnement van 8 euro per maand nog livestreamen. Deze maatregel komt in het kader van Elon Musk's pogingen om meer inkomsten te genereren sinds hij het bedrijf in 2022 overnam.
-
Glasvezelinternet snelheidsbeperking: Ondanks dat een glasvezelaansluiting een snelheid van 1 gigabit zou moeten bieden, knijpen internetproviders bewust de snelheid af om meer geld te verdienen. Ze bieden abonnementen met lagere snelheden aan, terwijl de maximale snelheid als een duurder premium product wordt gepresenteerd.
Datum
25 juni 2024
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik was vandaag jaar oud toen ik erachter kwam waar de merknaam Ledub vandaan komt
Gemist14 oktober 07:45

Ik was vandaag jaar oud toen ik erachter kwam waar de merknaam Page vandaan komt
Gemist13 oktober 07:47

KINK Tattoo Tales: Marieke nam een Foo Fighters tattoo na haar scheiding
Gemist11 oktober 13:00

Ik was vandaag jaar oud toen ik erachter kwam waar de merknaam Edet vandaan komt
Gemist10 oktober 07:46

Paula slaapt dankzij KINK in de John & Yoko Suite
Gemist9 oktober 16:30