
KINK-dj Femke van der Veen stopt
KINK-dj Femke van der Veen stopt met haar programma KINK en Fem op KINK. KINK en Fem hoorde je iedere maandag tot en met donderdag van 19:00 tot 22:00 uur. Woensdag 30 september is de laatste KINK en Fem te horen.
KINK-dj Femke van der Veen stopt met haar programma KINK en Fem op KINK.
Femke: 'Ik heb besloten om ‘ja’ te zeggen tegen een nieuwe uitdaging binnen m’n ‘oude‘ vakgebied. Niet omdat ik het niet meer leuk vond, want niets is minder waar. Elke dag met m’n passie mogen bezig zijn bij KINK, de zender met de beste muziek is zo’n beetje het mooiste dat er is. Dichterbij van je hobby je werk maken, kom ik nooit meer. Dat gevoel heb ik aan jou en alle hardwerkende collegae bij KINK te danken en koester ik.
Helaas kon ik met KINK alleen niet in mijzelf voorzien en valt een nieuwe baan als de mijne niet te combineren met een avondprogramma. Mede door de coronacrisis had ik nagenoeg geen klussen meer om dit gat te kunnen vullen. Een mooie festival uitspraak, die mij uitstekend past, leen ik even van de Zwarte Cross:
‘Vaak bu-j te bang!’
Gelukkig hebben KINK en ik de deur naar elkaar zeker niet gesloten. Daarnaast laat ik de prachtige avonduren in hele goede handen achter. Vanaf donderdag 1 oktober zal Metha de Vos voorlopig deze uren vullen.
Tot ergens!
Groet,
Femke
Datum
28 september 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Pride Month: deze artiesten lieten zien waarom zichtbaarheid belangrijk blijft
KINKnieuws11 juni 16:44

Nieuwe muziek van Weezer, Violet Grohl, en POM op de KINK playlist
KINKnieuws8 juni 10:26

Win deze week tickets voor de donderdag of vrijdag van Rock Werchter!
KINKnieuws8 juni 06:00

Dit is de gitaarriff top 100 van 2026
KINKnieuws, Hitlijsten5 juni 07:02

POM, Hideous en Yard Act nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws26 mei 08:00

