
KIJK Terug: KINK IN TOUCH SCREEN SESSION met I AM OAK
In KINK IN TOUCH stelt Jasper Leijdens je elke maandag tot en met donderdag voor aan de beste nieuwe muziek, maar hij heeft ook live muziek. Vanuit hun eigen huis laten artiesten je hele toffe muziek horen in de KINK IN TOUCH Screen sessions. Check hier het optreden van I Am Oak!
I AM OAK is singer/songwriter Thijs Kuijken uit Utrecht. Hij maakt rustige indie/folk. Met optredens over grens op o.a. South by Southwest en The Great Escape, heeft hij wereldwijd bekendheid en miljoenen plays op streamingdiensten.
KINK IN TOUCH
KINK IN TOUCH hoor je elke maandag tot en met donderdagavond op KINK tussen 19:00 en 22:00 uur. Jasper Leijdens laat je hierin de beste nieuwe muziek horen, maar spreekt ook met de artiesten en heeft regelmatig livemuziek.
Datum
26 december 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Deze week win je tickets voor Jera On Air!
KINKnieuws14 februari 06:00

Voetbal mee voor Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory
KINKnieuws10 februari 16:41

IST IST en HIQPY op 50ste editie Nirwana Tuinfeest
KINKnieuws10 februari 14:00

The Black Keys, Queen's Pleasure, ALEXSUCKS en Demob Happy nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws9 februari 16:25

Triggerfinger speelt live in KINKSTART: “Het gaat naar een album”
Interviews, KINKnieuws, Live at KINK9 februari 16:00

