
Kerim mist Muse door dochter
D'r zijn meerdere redenen te verzinnen waardoor je een concert mist. Ziekte is er één van, net als pech in het verkeer. Maar ook leuke gebeurtenissen kunnen de aanleiding zijn van een muzikaal trauma. Heb je die overgehouden aan een gemist concert, dan kun je bij KINK-dj Stefan Koren terecht voor verwerking.
Ook voor mede-KINK'er Kerim was de aanleiding van zijn gemiste concert een leuke gebeurtenis. Hij had namelijk kaarten voor Muse in Nijmegen, maar een dag voor het concert werd zijn dochter geboren. En hoewel hij dat al een tijdje aan zag komen, heeft hij lang gewacht met het concert definitief afzeggen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
18 november 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#MuseGerelateerd nieuws

Floor staat huilend bij Green Day omdat Sam Fender niet komt
Gemist17 februari 17:45

Te heet voor Royal Blood: Famke’s mislukte Moederdagcadeau
Gemist16 februari 17:42

Door ziekte mist Rob Biffy Clyro
Gemist12 februari 17:45

Emiel mist Oasis omdat vrienden de band niet cool genoeg vinden
Gemist11 februari 17:45

Rene verhuist 400 kilometer te ver om Fontaines D.C. te kunnen zien
Gemist10 februari 17:57

