
John Lennon over Abbey Road
Dit jaar bestaat Abbey Road van The Beatles 50 jaar. KINK-dj Tim Op Het Broek is één van de grootste The Beatles-fans van Nederland, al dan niet de grootste en hij heeft een verrassing voor je.
Release Rundown
Elke week hoor je in Release Rundown een artiest die zijn of haar album track by track bespreekt en vanavond hoor je een hele speciale editie van Release Rundown want namelijk niemand minder dan John Lennon himself vertelt over het legendarische album Abbey Road. De opnames komen uit het jaar dat de plaat met de iconische hoes uit werd gebracht.
Donderdagavond 26 september hoor je tussen 19:00 - 21:00 uur Abbey Road met commentaar van John Lennon op DNA CLASSICS.
Abbey Road special
Zondagmiddag is er ook nog een Abbey Road special te horen op DNA CLASSICS. Hier laat Tim je tracks horen van de Abbey Road-boxset die deze vrijdag uitkomt en laat hij exclusief materiaal horen uit zijn eigen archieven! Tune in tussen 12:00 - 13:00 uur om niks te missen.
Datum
26 september 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Tame Impala, Deftones en Ist Ist nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws6 oktober 14:20

Win tickets voor KINK Presents: The Last Dinner Party
KINKnieuws6 oktober 06:00

Doneer aan No Guts No Glory voor Radio On Tour!
KINKnieuws24 september 08:00

Doe mee met Radio On Tour!
KINKnieuws24 september 08:00

Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory
KINKnieuws24 september 08:00