
Jan Smeets stopt als directeur Pinkpop
Jan Smeets heeft vrijdagavond bekend gemaakt dat hij gaat stoppen als directeur van Pinkpop. Lange tijd was stoppen voor 'Mister Pinkpop' ondenkbaar, maar nu heeft de inmiddels 75-jarige Smeets besloten af te treden.
Door het wegvallen van de 51ste editie van Pinkpop, de coronacrisis en gezondheidsklachten besloot Smeets het stokje over te dragen en officieel af te treden als festival directeur van Pinkpop.
Smeets: 'Corona heeft ook mijzelf parten gespeeld. Hierdoor, in combinatie met andere gezondheidsklachten heb ik eens goed de tijd genomen om na te denken over de toekomst. Mede hierdoor heb ik besloten dat het tijd wordt om het stokje over te dragen.'
Het vaste team Pinkpop zet de organisatie, in samenwerking met MOJO, voort.
Bekijk de video die de organisatie van Pinkpop afgelopen vrijdag publiceerde, waarin Jan zelf zijn afscheid aankondigt.
PINKPOP 2021
De 51ste editie van Pinkpop kon in 2020 natuurlijk geen doorgang vinden. Pinkpop 2021 vindt plaats op 18, 19 en 20 juni 2021. In Landgraaf zijn volgend jaar onder andere Red Hot Chili Peppers, Twenty One Pilots, Ten Times A Million en Pearl Jam te zien.
Datum
21 september 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Biffy Clyro naar Sziget 2026
Muzieknieuws9 december 10:16

Fatal Flowers zijn terug!
Gemist, Interviews, Muzieknieuws9 december 09:29

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws4 december 08:00

Pinkpop maakt eerste namen bekend. Foo Fighters, Yungblud, Editors en meer naar Landgraaf
Muzieknieuws24 november 09:07

Bakken vol nieuwe namen voor Rock Werchter
Muzieknieuws21 november 14:09

