
Isabelle Brinkman aan de slag als KINK-dj!
Een nieuwe KINK-dj: Isabelle Brinkman gaat vanaf nu bij ons aan de slag als programmamaker! Vanaf maandag 23 september is ze drie weken te horen op werkdagen van 13:00 tot 16:00 uur als invaller.
Oud KINK FM dj Isabelle Brinkman (2005 - 2007) komt terug bij KINK! De komende weken is ze om te beginnen te horen als invaller. Isabelle kijkt uit naar haar nieuwe plek: “Ik hoefde niet lang na te denken toen KINK vroeg een aantal programma’s voor ze te presenteren. Ik draag KINK een warm hart toe en zie het als een uitgelezen moment om bij hen weer radio te maken”.
Isabelle Brinkman werd bekend als vj bij TMF, was dj bij 3FM en presenteerde bij SBS. De laatste jaren is Isabelle voornamelijk als voice-over te horen en achter de schermen actief als communicatie manager.
“Isabelle en KINK zijn een fantastische en logische match”, reageert onze programmadirecteur Michiel Veenstra. “Gedurende haar hele carrière wist je altijd dat als zij op de radio was, je goede muziek kon verwachten. Ik kijk er dan ook naar uit om haar op KINK te horen met de beste alternative rock!”.
Datum
20 september 2024
SHARE
Gerelateerd nieuws

Stel je vraag aan Tom Smith voor Radio On Tour!
Radio On Tour, KINKnieuws17 maart 08:00

Leiden zet je schrap: Radio On Tour komt naar Nobel met o.a. Jungle By Night en Wodan Boys!
KINKnieuws, Radio On Tour16 maart 16:00

Nog meer liveconcerten via VR voor kankerpatiënten in het LUMC
Radio On Tour, KINKnieuws16 maart 13:00

Dit is de route van Radio On Tour 2026!
Radio On Tour, KINKnieuws10 maart 15:52

Sam Fender, Hideous en Radio On Tour headliner IlÆnder nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws9 maart 14:13

