
in de zeroesweek hoor je bart van liemt (the sheer) live in de kinkstart
Met de zeroes brak ook een nieuw tijdperk aan in het leven van Bart van Liemt. De zanger richtte met drie vrienden van de muziekschool The Sheer op en drukte daarmee een behoorlijk stempel op het decennium. Deze week speelt Bart daarom in Michiel Veenstra's KINK START elke ochtend een livesessie!
Het succes van The Sheer begint in 2001 met een eerste demo. Al snel wordt de band gedraaid op de landelijke radio en binnen no-time is het viertal te zien op TMF en zijn ze te horen tijdens de 2 Metersessies op KINK FM. Vervolgens gaat het hard, want via Noorderslag staat de band in 2002 op Lowlands. Ook komen er singles zoals 'Something to Say' en 'It Only Gets Better' en vanaf dat moment is The Sheer een naam om rekening mee te houden.
Dat extreme zeroesgeluid wat de band destijds wist neer te zetten, neemt Bart zonder moeite mee naar de KINK Livebunker, waar hij deze week dus elke ochtend zal staan om je helemaal mee terug te nemen naar dat heerlijke decennium.
It Only Gets Better (The Sheer)
On Melancholy Hill (Gorillaz)
When You Were Young (The Killers)
America (Razorlight)
Stay Awake (The Sheer)
Datum
24 mei 2024
SHARE
Gerelateerd nieuws

Portland, Halestorm en Panic Shack nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws5 mei 17:02

Het eindbedrag van Radio On Tour: €87.349,96
KINKnieuws5 mei 08:14

Breng je stem uit op de KINK 00's Top 500!
KINKnieuws5 mei 07:59

Win deze week tickets voor KINK Presents: Volbeat in Ziggo Dome Amsterdam!
KINKnieuws3 mei 06:00

Waltzburg, Marathon en Durry nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws22 april 13:54