
Het Sencity Festival gaat gewoon door: online!
Dit jaar is Sencity Festival, net als alle andere festivals en evenementen in Nederland, geannuleerd als gevolg van het coronavirus. Maar het festival denkt in mogelijkheden!
Hét wereldwijd bekende zintuigprikkelende festival verwachtte deze maand weer 1500 dove, slechthorende en horende bezoekers naar TivoliVredenburg in Utrecht te trekken. De organisatie is echter niet bij de pakken neer gaan zitten en heeft hun Possibilizing-filosofie ook nu toegepast: denken en handelen in mogelijkheden, in élke situatie. Op zaterdag 28 maart gaat om 15:00 uur De Grote Sencity Quarantaine Show live op Facebook en YouTube.
Verwacht een twee uur durende show onder leiding van host Oscar Kocken (Lowlands Festival, Spijkers met Koppen, Zzzzzondag) met interviews, muziek, signdancers en nog veel meer.
Oscar vertelde op KINK meer over wat je kunt verwachten.
Je kunt Sencity zaterdag 28 maart om 15 uur volgen op de Facebook-pagina en het Youtube-account van het festival.
Datum
27 maart 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Bellen Met Ellen: volg de stichting op Instagram!
Gemist1 juli 08:42

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte dat deze naam niet klopt
Gemist1 juli 07:45

Rob moet duizend euro betalen nadat hij De Heideroosjes mist
Gemist30 juni 17:45

KINK in de Kabel: hierom zijn fans van GTA VI boos
Gemist30 juni 09:18

Met Metallica-tickets op zak hoort Stefan dat hij er niet bij kan zijn
Gemist29 juni 17:45

