
Het Sencity Festival gaat gewoon door: online!
Dit jaar is Sencity Festival, net als alle andere festivals en evenementen in Nederland, geannuleerd als gevolg van het coronavirus. Maar het festival denkt in mogelijkheden!
Hét wereldwijd bekende zintuigprikkelende festival verwachtte deze maand weer 1500 dove, slechthorende en horende bezoekers naar TivoliVredenburg in Utrecht te trekken. De organisatie is echter niet bij de pakken neer gaan zitten en heeft hun Possibilizing-filosofie ook nu toegepast: denken en handelen in mogelijkheden, in élke situatie. Op zaterdag 28 maart gaat om 15:00 uur De Grote Sencity Quarantaine Show live op Facebook en YouTube.
Verwacht een twee uur durende show onder leiding van host Oscar Kocken (Lowlands Festival, Spijkers met Koppen, Zzzzzondag) met interviews, muziek, signdancers en nog veel meer.
Oscar vertelde op KINK meer over wat je kunt verwachten.
Je kunt Sencity zaterdag 28 maart om 15 uur volgen op de Facebook-pagina en het Youtube-account van het festival.
Datum
27 maart 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte waarom iemand de lakens uitdeelt
Gemist6 juli 07:48

KINK Tattoo Tales: Floris heeft het Pinkpop logo als tattoo op z'n been
Gemist4 juli 13:00

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte waar bier na wijn geeft venijn op slaat
Gemist3 juli 07:44

15k volgers voor NGNG op Instagram!
Gemist2 juli 08:25

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte waar het Engelse woord decoy vandaan komt
Gemist2 juli 07:51

