
Henny Vrienten (73) Overleden
Henny Vrienten, de frontman van Doe Maar, is vandaag overleden. Hij werd 73 jaar. Waaraan hij is overleden is nog niet bekend gemaakt, maar wel bekend was dat hij al langere tijd ziek was.
Vrienten werd bekend als boegbeeld van de Ska en Reggae groep Doe Maar, waar hij de zang en basgitaar voor zijn rekening nam. De band brak door in de jaren 80 en groeide uit tot de blauwdruk van de Nederpop. Zo waren ze bijvoorbeeld graag geziene gasten op Pinkpop. In 1982 trapten ze het festival af en een jaar later waren ze uitgegroeid tot headliner. In 2016 mochten ze het festival nog een keer afsluiten.
Luisteraars reageren in de KINK-app geschokt op het nieuws en geven aan hoe belangrijk Doe Maar was in de muzikale opvoeding van velen:
- Heidi: "Stil, kippenvel, wat een triest nieuws!"
- Naomi: "Ben er helemaal stil van 💔 zo ontzettend verdrietig 😢"
- Dirk: "Het is wel een mooi eerbetoon aan een icoon uit de Nederlandse muziek! Rust zacht Hennie!"
KINK RUSH HOUR
Vanmiddag tijdens KINK Rush Hour staat KINK-dj Tim Op het Broek tussen 16:00 en 17:00 uur uitgebreid stil bij het overlijden van Henny Vrienten.
Datum
25 april 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Matt Cameron verlaat Pearl Jam na 27 jaar
Muzieknieuws7 juli 17:27

Nagenieten van Rock Werchter 2025
KINK Reviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 juli 21:47

Er is nieuwe muziek van Foo Fighters
Muzieknieuws2 juli 16:50

KINK Distortion is bij de allerlaatste Black Sabbath show ooit!
KINKnieuws, Muzieknieuws30 juni 15:19

Dit was Pinkpop 2025!
Muzieknieuws23 juni 00:01