
Guyon mist Korn door 16-jarig broekie
Op een festival werken kan een mooie deal zijn. Jij zorgt er namelijk voor dat het festival leuker, veiliger of mooier wordt en in ruil krijg je vaak een hoop mooie optredens te zien. Tenzij je pech hebt; dan kom je na afloop met een kater thuis omdat je alles gemist hebt. Bij KINK-dj Stefan Koren kun je die kater wegspoelen, want hij heeft het juiste medicijn tegen zo'n muzikaal trauma!
"Mag ik bij het optreden van Korn alsjeblieft bij het Noord-podium staan?" Dat had mede-KINK'er Guyon vooraf gemaild naar de projectmanager. Guyon zou werken op Pinkpop en hoopte Korn te kunnen zien. Een mailtje terug gaf de bevestiging, het mocht! Totdat zijn 16-jarige locatieleider zich ermee ging bemoeien. Vlak voordat Korn begon werd Guyon namelijk weggestuurd, waardoor hij tijdens de show niet met z'n neus tegen het podium aan stond, maar er schuin achter. "Ik heb nog net wat dreadlocks door de lucht zien vliegen," zegt Guyon bijna een jaar later. Maar het optreden heeft hij door deze last-minutewijziging amper meegekregen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
29 april 2026
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#KornGerelateerd nieuws

Als Moos uit tram 2 had gestapt, had ze bij Prince in Het Paard gestaan
Gemist23 juni 17:45

Marieke wil naar Portishead, maar piekt te vroeg
Gemist22 juni 17:15

Familieuitje naar System of a Down valt in het water door pandemie
Gemist18 juni 17:45

Marco koopt tickets voor Bruce Springsteen, maar krijgt slecht nieuws
Gemist17 juni 17:45

Stefan is in Kopenhagen voor Radiohead wanneer band last-minute afzegt
Gemist16 juni 17:45

