
Gorillaz, Balthazar, IDLES en Doe Maar en meer naar Down The Rabbit Hole!
Onder andere Gorillaz, Balthazar, IDLES en Doe Maar zullen dit jaar op de bijzondere editie van Down The Rabbit Hole 2021 staan. Gister kondigde het festival aan te verhuizen naar augustus en Biddinghuizen, vandaag maken ze een deel van de line-up bekend!
GORILLAZ, DISCLOSURE, DOE MAAR, BALTHAZAR, IDLES
De voorpret kan nu echt beginnen! Down The Rabbit Hole - Rabbits In The Lowlands maakt vandaag een deel van de line up bekend. Onder andere Gorillaz, Disclosure, Doe Maar, Balthazar, Two Door Cinema Club, Spinvis, Slowthai en IDLES zullen hun opwachting maken in Biddinghuizen. KINK-dj Tessa Mol sprak met festivaldirecteur Ide Koffeman over de line-up, maar ook over die tijdelijke verhuizing naar Biddinghuizen!
VIER DE LINE-UP OP KINK INDIE
Van 12:00 tot 13:00 uur hebben we op ons themakanaal KINK Indie een uur lang voorpret! Je hoort het beste uit de kersverse line-up, gepresenteerd door Tim Op het Broek!
RABBITS IN THE LOWLANDS
Gister maakte het festival, dat normaliter in juli en in Beuningen plaatsvindt, bekend eenmalig te verhuizen naar het Lowlands terrein in Biddinghuizen. Van 27 t/m 29 augustus is het tijd voor Down The Rabbit Hole - Rabbits In The Lowlands.
De algemene kaartverkoop start op 1 mei. Vandaag ontvange alle DTRH20-tickethouders informatie over onder andere het bijkopen van tickets.
Datum
15 april 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Deze week win je tickets voor de theatertour + de nieuwe ‘Best Of’ vinyl + biografie van Blaudzun!
KINKnieuws27 maart 18:00

Violet Grohl: ‘Het zou te gek zijn als The Prodigy mijn werk zou samplen’
Interviews, KINKnieuws24 maart 12:00

Foo Fighters, LEAP, The Warning en meer nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws23 maart 13:13

Mariska danst met man en dochters op Thunderdome dankzij NGNG
Radio On Tour, KINKnieuws23 maart 12:00

Stel je vraag aan Tom Smith voor Radio On Tour!
Radio On Tour, KINKnieuws17 maart 08:00

