
Francis mist Ist Ist door een golf ellende
Het noodlot slaat soms toe op onverwachte momenten. Een lekke band, een vergeten afspraak of een plotseling virusje kunnen ervoor zorgen dat het concert waar je al lang naar uitkijkt, niet doorgaat. Voor je het weet heb je geen nieuwe concertervaring, maar een muzikaal trauma aan je broek hangen. Gelukkig kan KINK-dj Stefan Koren die in zijn praktijk voor je wegnemen!
Mede-KINK'er Francis dacht eindelijk weer naar een concert te mogen. Na een lange periode, waarin ze met meerdere blessures thuiszat wilde ze met haar man naar Ist Ist. Maar de gifbeker was nog niet leeg, want vlak voor het concert werd Francis getroffen door de griep.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
10 november 2025
SHARE
Tags
#KINK TraumaverwerkingGerelateerd nieuws

Dorus vist achter het net en mist 'zijn' U2
Gemist11 dec. 2025

Hans is te laat en ziet Moby nog net het podium aflopen
Gemist10 dec. 2025

Danny kan naar Red Hot Chili Peppers, maar gaat naar bed
Gemist9 dec. 2025

Remco's dochter appt te laat voor Tom Smith
Gemist8 dec. 2025

Roy mist bijzonder Chris Cornell optreden
Gemist4 dec. 2025

