
Festivals protesteren: Unmute Us
Meer dan 350 evenementen en festivals, waaronder Down the Rabbit Hole, Pinkpop, Lowlands en Best Kept Secret organiseren zaterdag 21 augustus op meerdere plekken in Nederland een protestmars tegen de coronamaatregelen die nu al anderhalf jaar lang festivals onmogelijk maken.
BOOSHEID EN ONBEGRIP
"Tijdens de recente persconferenties kregen festivals wederom geen groen licht, ondanks de belofte dat deze weer konden plaatsvinden wanneer iedereen die dat wil is gevaccineerd. Dat moment is nu, maar de belofte is officieel gebroken. Bij organisatoren en bezoekers maakt teleurstelling plaats voor boosheid en onbegrip. Het hele jaar is ons een worst voorgehouden, van 'Dansen met Janssen' tot 'The Summer of Love', maar de inzet en solidariteit van jongeren krijgt nul op rekest. Ze worden letterlijk op 'mute’ gehouden door dit kabinet", aldus de deelnemende organisaties in een gezamenlijk statement.
"WE GEVEN HET NOG EVEN"
LOOP MEE!
De protestmarsen vinden plaats in Amsterdam, Utrecht, Groningen, Nijmegen, Eindhoven en Rotterdam en beginnen zaterdag 21 augustus om 14 uur. Kijk voor de precieze startlocaties op Unmute Us - aanmelden kan (maar hoeft niet) op het Facebook-event.
ROSANNE JANMAAT VAN ID&T
KINK-dj Lars Wijnhoven belde met Rosanne Janmaat van ID&T. ZIj is een van de initieerders van de protestmars. Beluister dat gesprek hieronder terug.
Datum
16 augustus 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

KISS-gitarist Ace Frehley overleden
Muzieknieuws17 oktober 06:30

Twenty One Pilots komt naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws14 oktober 08:10

The Cure eerste headliner voor Rock Werchter 2026
Muzieknieuws7 oktober 08:07

Voormalig Triggerfinger-bassist Monsieur Paul (66) overleden
Muzieknieuws4 oktober 11:43

Eerste namen Jera On Air 2026: o.a. The Offspring en Papa Roach
Muzieknieuws25 september 12:00