
Festivals in Belgie mogen vanaf augustus doorgaan!
De Belgische premier Alexander de Croo heeft laten weten dat festivals vanaf augustus door mogen gaan, onder voorbehoud dat de coronacijfers de goede kant op gaan. Dit betekend dat bijvoorbeeld Pukkelpop en Tomorrowland deze zomer door kunnen gaan!
Het Belgische Overlegcomité, het OMT van onze zuiderburen, kwamen dinsdag bij elkaar om te overleggen over de festivalzomer. Afgelopen weekend liet de Croo al doorschemeren dat hij de festivals graag door zou laten gaan en nu lijkt dat dus definitief te zijn. De voorwaarde is wel dat de coronacijfers genoeg gedaald zijn.
De bedoeling is dat de festivals vijf- tot tienduizend bezoekers mogen ontvangen. Ook moeten bezoekers een bewijs van vaccinatie of een recente, negatieve PCR-test kunnen overleggen.
Datum
11 mei 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Hitstrijd Oasis en Blur te zien in theater Engeland
Muzieknieuws17 februari 15:36

Nieuwe studie zet weer vraagtekens bij dood Kurt Cobain
Muzieknieuws16 februari 14:59

Golden Earring-veiling brengt 57.000 euro op voor ALS onderzoek
Muzieknieuws16 februari 11:52

3 Doors Down zanger Brad Arnold overleden
Muzieknieuws7 februari 21:48

The Black Keys komen voor het derde jaar op rij met een nieuwe plaat
Muzieknieuws5 februari 16:10

