
Festivals in Belgie mogen vanaf augustus doorgaan!
De Belgische premier Alexander de Croo heeft laten weten dat festivals vanaf augustus door mogen gaan, onder voorbehoud dat de coronacijfers de goede kant op gaan. Dit betekend dat bijvoorbeeld Pukkelpop en Tomorrowland deze zomer door kunnen gaan!
Het Belgische Overlegcomité, het OMT van onze zuiderburen, kwamen dinsdag bij elkaar om te overleggen over de festivalzomer. Afgelopen weekend liet de Croo al doorschemeren dat hij de festivals graag door zou laten gaan en nu lijkt dat dus definitief te zijn. De voorwaarde is wel dat de coronacijfers genoeg gedaald zijn.
De bedoeling is dat de festivals vijf- tot tienduizend bezoekers mogen ontvangen. Ook moeten bezoekers een bewijs van vaccinatie of een recente, negatieve PCR-test kunnen overleggen.
Datum
11 mei 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Queen's Pleasure stopt ermee
Muzieknieuws22 juni 17:07

KINK presents: Editors - 18 februari 2027 in Ziggo Dome
KINK presents, Muzieknieuws22 juni 10:00

Muse over nieuw album The Wow! Signal: “Het is veel persoonlijker dan eerdere platen”
Interviews, Muzieknieuws22 juni 05:00

Faith No More hint na 11 jaar naar comeback
Muzieknieuws16 juni 17:06

De opbouw naar het eerste albums, je helden coveren en crowdsurftrauma's op Vestrock 2026!
Interviews, Muzieknieuws4 juni 20:21

