
Festivals in Belgie mogen vanaf augustus doorgaan!
De Belgische premier Alexander de Croo heeft laten weten dat festivals vanaf augustus door mogen gaan, onder voorbehoud dat de coronacijfers de goede kant op gaan. Dit betekend dat bijvoorbeeld Pukkelpop en Tomorrowland deze zomer door kunnen gaan!
Het Belgische Overlegcomité, het OMT van onze zuiderburen, kwamen dinsdag bij elkaar om te overleggen over de festivalzomer. Afgelopen weekend liet de Croo al doorschemeren dat hij de festivals graag door zou laten gaan en nu lijkt dat dus definitief te zijn. De voorwaarde is wel dat de coronacijfers genoeg gedaald zijn.
De bedoeling is dat de festivals vijf- tot tienduizend bezoekers mogen ontvangen. Ook moeten bezoekers een bewijs van vaccinatie of een recente, negatieve PCR-test kunnen overleggen.
Datum
11 mei 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Help KINK aan de Gouden Radioring
Muzieknieuws, KINKnieuws15 januari 09:28

Muse cancelt tour door "onvoorziene omstandigheden"
Muzieknieuws14 januari 16:13

Deze KINK-classics zijn populair door de finale van Stranger Things
Muzieknieuws6 januari 10:01

Dit moet je horen: YUNGBLUD maakt nieuwe versie 'Zombie' met Smashing Pumpkins
Muzieknieuws2 januari 09:20

The Cure gitarist Perry Bamonte overleden
Muzieknieuws26 dec. 2025

