
Festivals in Belgie mogen vanaf augustus doorgaan!
De Belgische premier Alexander de Croo heeft laten weten dat festivals vanaf augustus door mogen gaan, onder voorbehoud dat de coronacijfers de goede kant op gaan. Dit betekend dat bijvoorbeeld Pukkelpop en Tomorrowland deze zomer door kunnen gaan!
Het Belgische Overlegcomité, het OMT van onze zuiderburen, kwamen dinsdag bij elkaar om te overleggen over de festivalzomer. Afgelopen weekend liet de Croo al doorschemeren dat hij de festivals graag door zou laten gaan en nu lijkt dat dus definitief te zijn. De voorwaarde is wel dat de coronacijfers genoeg gedaald zijn.
De bedoeling is dat de festivals vijf- tot tienduizend bezoekers mogen ontvangen. Ook moeten bezoekers een bewijs van vaccinatie of een recente, negatieve PCR-test kunnen overleggen.
Datum
11 mei 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Matt Cameron verlaat Pearl Jam na 27 jaar
Muzieknieuws7 juli 17:27

Nagenieten van Rock Werchter 2025
KINK Reviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 juli 21:47

Er is nieuwe muziek van Foo Fighters
Muzieknieuws2 juli 16:50

KINK Distortion is bij de allerlaatste Black Sabbath show ooit!
KINKnieuws, Muzieknieuws30 juni 15:19

Dit was Pinkpop 2025!
Muzieknieuws23 juni 00:01