
Eindelijk definitief: een nieuw album van The Raconteurs!
Vorig jaar kondigden ze al plannen en en kwamen kwamen er twee tracks, 'Sunday Driver' en 'Now That You're Gone'. Maar nu weten we ook eindelijk wanneer het nieuwe Raconteurs-album komt!
Zelf noemt de band het "het rock n 'roll-album waar je op hebt gewacht", hun eerste nieuwe in meer dan tien jaar. Jack White, Brendan Benson, Jack Lawrence en Patrick Keeler komen op 21 juni met 'Help Us Stranger'.
The Raconteurs beloven een mix van 'wonderbaarlijke riffs, blueskracht, psychedelia, Detroit funk en Nashville soul'.
Help Is Stranger is opgenomen en geproduceerd door de band zelf in Jack White's Third Man Studio's. Op het album zijn ook toetsenist / multi-instrumentalist Dean Fertita (The Dead Weather, Queens of the Stone Age) en Lillie Mae Rische met haar zus Scarlett Rische te horen.
De tracklist voor 'Help Is Stranger':
Bored and Razed
Help Me Stranger
Only Child
Don’t Bother Me
Shine The Light On Me
Somedays (I Don’t Feel Like Trying)
Hey Gyp (Dig The Slowness)
Sunday Driver
Now That You’re Gone
Live A Lie
What’s Yours Is Mine
Thoughts and Prayers

Datum
2 april 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Solo is terug met zieke frontman
Muzieknieuws, Gemist, Interviews6 mei 08:41

R.E.M. komt met nieuwe EP voor persvrijheid
Muzieknieuws5 mei 09:02

Billie Joe Armstrong wakkert de vonk weer aan: ‘American Idiot’-film komt er
Muzieknieuws3 mei 12:24

Zien: Dave Grohl covert LCD Soundsystem en David Bowie
Muzieknieuws1 mei 10:02

Beroemde Blur vs Oasis battle gaat het theater in
Muzieknieuws29 april 13:07