
Edwin mist bocht en daarom ook Pixies
Een ongeluk zit in een klein hoekje, maar de kans op een ongeluk op een onhandig tijdstip is nog kleiner. Het kan een muzikaal trauma veroorzaken, omdat je er een concert door mist. Gelukkig kun je dan bij KINK-dj Stefan Koren terecht om de pijn te verzachten.
Hij moest eerst nog even werken en daarna zou mede-KINK'er Edwin op zijn motor doorrijden naar Amsterdam voor een concert van de Pixies. Maar onderweg naar zijn werk sneed hij een bocht iets te scherp aan, waardoor hij van zijn motor viel. Met behoorlijke blauwe plekken en wat brandwonden kwam Edwin er goed vanaf, maar het concert van de Pixies die avond ging voor hem niet door.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
24 februari 2026
SHARE
Tags
#KINK TraumaverwerkingGerelateerd nieuws

Tess breekt elleboog en mist Hella Mega Tour
Gemist7 mei 17:45

Yvonne van 14 mag van oudere broer mee naar Pinkpop, maar dan gaat het mis
Gemist6 mei 17:45

Jenny heeft 3 keer kaarten en heeft 3 keer pech
Gemist5 mei 17:47

Gert-Jan had nieuwsbrief achteraf wel willen hebben
Gemist4 mei 17:45

Lars belandt in ziektewet en mist AC/DC
Gemist30 april 17:45

