
Dorus vist achter het net en mist 'zijn' U2
Je favoriete artiest live zien blijft bijzonder. Die muziek heeft een speciale plek en er gaat niks boven het gevoel om dat live te horen. Maar wanneer jij er niet bij bent, wanneer je favoriete band in de buurt speelt, is dat extra vervelend. Bij KINK noemen we dat een muzikaal trauma, waar je bij KINK-dj Stefan Koren gelukkig vanaf kan komen.
Voor mede-KINK'er Dorus is U2 zo'n band. Een band waar hij al sinds eind jaren 70 fan van is en die hij zag uitgroeien tot de wereldact die het inmiddels is. Dus toen de band naar Ahoy kwam, had Dorus er alles voor over om erbij te zijn. Maar het lukte hem niet om kaarten te bemachtigen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg
Datum
11 december 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#U2Gerelateerd nieuws

Dubbele pech kost Roland twee keer system of a down
Gemist14 mei 17:50

Geertje mist Fleetwood Mac door familiebezoek
Gemist13 mei 17:45

Arjan mist droomconcert vanwege domme pech
Gemist12 mei 17:41

Maaike mist Linkin Park door weerbericht
Gemist11 mei 17:45

Tess breekt elleboog en mist Hella Mega Tour
Gemist7 mei 17:45

