
Dit weekend win je dubbele exemplaren van het debuutalbum van The Howl & The Hum
Vrijdag 29 mei komt 'Human Contact' uit, het debuutalbum van The Howl & The Hum. Frontman Sam kijkt er naar uit eindelijk zijn werk los te laten in de wereld: "Sommige liedjes die er op staan zijn al acht jaar oud".,
Dat geldt bijvoorbeeld voor single 'Until I Found A Rose', Kan hij die nummers dan nog wel met overtuiging zinngen na al die jaren? "Ja, dat is geen probleem", vertelt Sam aan KINK-dj Michiel Veenstra. "Het nummer gaat dan ook niet over een eigen persoonlijke ervaring, maar die van een vriend. De dingen die ik daarin bezing voel ik na al die tijd nog steeds".
WIN DUBBELOP
In het weekend van 30 en 31 mei maak je op KINK kans op het album en Sam doet nog een leuke suggestie. "Het heet 'Human Contact' - iets wat juist verboden is nu. Is het niet leuk om alle winnaars twee exemplaren te geven om er ook eentje aan iemand anders te geven, als een soort van Human Contact", zo stelt hij voor.
Goed plan Sam, doen we! Komend weekend dus dubbele exemplaren te winnen van het debuutalbum van The Howl and the Hum. Het hele gesprek tussen Sam en Michiel beluister je hieronder.
Datum
27 mei 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Vanaf vrijdag: win tickets voor KINK Presents: Muse, én hoor hun nieuwe album als eerste op een exclusieve luistersessie!
KINKnieuws15 juni 09:33

Win deze week in Michiel Veenstra's KINKSTART tickets voor Pinkpop!
KINKnieuws15 juni 06:00

Pride Month: deze artiesten lieten zien waarom zichtbaarheid belangrijk blijft
KINKnieuws11 juni 16:44

Nieuwe muziek van Weezer, Violet Grohl, en POM op de KINK playlist
KINKnieuws8 juni 10:26

Dit is de gitaarriff top 100 van 2026
KINKnieuws, Hitlijsten5 juni 07:02

