
Dit was de KINK In Touch: Screen Session van Wolf Alice
Wolf Alice speelde bij Jasper Leijdens een KINK In Touch: Screen Session. Dit zijn live opnames van bands en artiesten, nog even te volgen vanaf een scherm. Bekijk de prachtige sessie van Wolf Alice nu terug!
WOLF ALICE
De Britse band Wolf Alice bracht onlangs hun derde album Blue Weekend uit en de reacties hierop zijn veelbelovend. Blue Weekend wordt lovend ontvangen en ook op KINK hoor je de band regelmatig voorbij komen.
'The Last Man On Earth' is een van de singles van dat laatste album. Een dromerig, rustig en bombastisch nummer. Speciaal voor de KINK In Touch Screen Session namen ze een uitgeklede versie van het nummer op.
RELEASE RUNDOWN
Wil je meer Wolf Alice? Begrijpen we! Voor Release Rundown dook Julia met Ellie en Joel de diepte in en neemt ze het album track voor track door. Beluister die podcast hier.
Datum
8 juni 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Breng jouw stem uit voor de KINK Distortion Top 500!
KINKnieuws17 februari 06:35

The Black Keys en The Vices nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws10 februari 13:51

Stereophonics en Marathon komen met nieuwe singles op de KINK Playlist!
KINKnieuws4 februari 13:37

Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory
KINKnieuws3 februari 08:10

Doneer aan No Guts No Glory voor Radio On Tour!
KINKnieuws3 februari 08:10