
Deze week nieuw op KINK: muziek van DMA's, The Magic Gang en Pottery
Elke week hoor je een frisse lading nieuwe muziek op KINK, maar wat is het nou allemaal? Vanaf nu hoor je nieuwe muziek van onder andere DMA's, King Princess & The Magic Gang.
DMA'S - LIFE IS A GAME OF CHANGING
De sound van DMA's werd op het vorige album vergeleken met Oasis en ook wel de klassieke Britpop-sound, maar de nieuwe muziek van deze Aussies gaat werkelijk alle kanten op. Van het rustige 'Silver' wat we al een tijdje draaien tot een New Order/Pet Shop Boys-achtige sound op deze track!
KING PRINCESS - OHIO
Op het ene moment staat King Princess in het voorprogramma van The Strokes en op het andere moment doet de Amerikaanse zangeres datzelfde voor Harry Styles. Dat laat wel zien hoe de muziek van King Princess eigenlijk overal tussen past. Op de deluxe versie van Cheap Queen vind je deze gave track terug!
THE MAGIC GANG - THINK
Feel good indie rock - zo kun je de sound van The Magic Gang omschrijven. De band zegt dat ze enorm beïnvloed zijn door Weezer en dat hoor je!
POTTERY - TEXAS DRUMS
Getekend op het label van onder andere Fontaines D.C.! Pottery kan je dit jaar zien op Best Kept Secret festival en deze show wil je niet missen!
Datum
14 februari 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Pinkpop maakt eerste namen bekend. Foo Fighters, Yungblud, Editors en meer naar Landgraaf
Muzieknieuws24 november 09:07

Bakken vol nieuwe namen voor Rock Werchter
Muzieknieuws21 november 14:09

Florence & the Machine, David Byrne en De Staat op Down The Rabbit Hole
Muzieknieuws19 november 11:05

Weer een nieuwe naam voor Rock Werchter: The Prodigy
Muzieknieuws19 november 08:07

Dit is de nieuwe zanger van The Scene
Muzieknieuws18 november 09:56

