Debuutalbum The Japanese House uitgebracht
Sinds 2015 bracht 'The Japanese House' al veel losse singles uit, maar deze week is het debuutalbum van het project van Amber Bain uitgekomen.
The Japanese House is een project van zangeres Amber Bain. De zangeres heeft 'The Japanese House' als naam gekozen, omdat ze niet onder haar eigen naam wil optreden, onder een andere naam muziek maken voelt comfortabeler voor de zangeres.
Op haar elfde nam Amber haar eerste muziek op. 'Mijn eerste liedje was over een stoel.' Na de eerste single in 2015 heeft het even geduurd voordat er echt een album was, maar dat is vooral omdat Amber veel op tour was. 'Ik ben een controlfreak, ik moet echt tevreden zijn als ik iets wil uitbrengen. Maar de voornaamste reden is dat ik op tour was, en ik kan niet schrijven als ik onderweg ben'.
Half februari was Amber even in Nederland voor shows in EKKO, en op Grasnapolsky, en kwam ze langs in KINK Rush Hour.
Beluister hier het hele album van The Japanese House.
Datum
2 maart 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

KINK Tattoo Tales: Anouk heeft een tattoo voor Londen & Editors
Gemist11 april 12:00

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik er achter kwam dat syfilis ooit een statussymbool was
Gemist10 april 07:56

Na 2 jaar schuiven mist Stijn toch concert The Killers
Gemist9 april 17:42

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik er achter kwam waarom je thee drinkt met het pinkje omhoog
Gemist9 april 07:42

Arco mist droomconcert door boekenkast
Gemist8 april 17:40

