
De nieuwe Red Hot Chili Peppers is deze week KINK XL!
De eerste keer dat er gesproken werd over 'Black Summer' was alweer in 2019! The Peppers zouden een jaar later naar Pinkpop komen, maar om bekende redenen ging dat allemaal niet door. En ook nieuw werk, leek van de planning verdwenen. Tot nu! 'Black Summer' kwam vannacht uit en ga je de komende week zeker horen op KINK! Het is namelijk de KINK XL!
Het begon een week geleden, met een video op de social media van de Red Hot Chili Peppers, waarin je een gitaartje hoort. Een gitaartje, waarvan de kenners meteen riepen: "Dit is John Frusciante!" De gitarist die 12 jaar geleden besloot uit de Peppers te stappen, keerde namelijk in 2019 weer terug, alleen muziek van hem, hoorde we nog niet.
Later deze week werd inderdaad bevestigd dat Frusciante terug was, met nog een filmpje, waarin je de band zag repeteren. En natuurlijk neemt de vraag naar nieuwe muziek dan enorm toe. En die wordt nu dus beantwoord!
Datum
4 februari 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Villanelle bestormt de scene met 'Placebo' als KINK XL
KINK XL9 maart 08:05

Honey I'm Home doet het knap; ze pakken de KINK XL met 'Pretty'
KINK XL2 maart 08:20

Foo Fighters spelen lekker door met de KINK XL 'Your Favorite Toy'
KINK XL23 februari 08:08

Met 'deathwish' scoort The Haunted Youth de KINK XL!
KINK XL16 februari 08:20

Met 'Flowers In The Water' pakt The Boxer Rebellion de KINK XL!
KINK XL9 februari 08:08

