
De nieuwe kINK XL is All The Best Moves van Smith & Burrows
Bijna 10 jaar geleden maakten Tom Smith (Editors) en Andy Burrows (voorheen Razorlight) DE soundtrack voor de winter. Inmiddels is de winter voorbij en komen ze met een nieuw album die je het hele jaar door kunt beluisteren. De eerste single All The Best Moves komt de zomersfeer ten goede en is daarom ook de nieuwe KINK XL!
"De afgelopen negen jaar gooien Andy en ik constant ideeen heen en weer voor nieuwe muziek", vertelt Tom Smith in een gesprek met KINK-dj Michiel Veenstra. "Dit nummer ligt al lang op de plank, het is wat luchtiger dan onze vorige muziek. Ik kan niet wachten om het aan mensen te laten horen. Het is heel wat anders dan wat mensen van ons kennen, fingers crossed dat ze het leuk vinden!"
TIVOLIVREDENBURG
Oplettende fans kan het nummer bekend voorkomen: toen Editors eind 2018 in TivoliVredenburg speelde met Andy Burrows in het voorprogramma, stond het al op de setlist!
"Uiteindelijk komt er een volledig album", verklapt Tom. "Wanneer precies weten we niet met alles wat er nu gebeurt in de wereld, maar het komt zeker".
Datum
26 juni 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Evanescence volgt comeback op met KINK XL 'Who Will You Follow'
KINK XL20 april 08:15

Hiqpy heeft niet voor niets hun vijfde KINK XL met 'Nothing'
KINK XL13 april 08:20

De rollercoaster van Honey I'm Home dendert door met 'Hyperspace Mountain' als KINK XL
KINK XL7 april 08:18

The Warning drift naar de KINK XL met 'Kerosene'
KINK XL30 maart 08:11

Muse schiet de ruimte in met 'Be With You' als KINK XL
KINK XL23 maart 08:20

