
De komende tiende editie van Mañana Mañana wordt de laatste
Na 10 jaar is het klaar voor festival Mañana Mañana, de organisatie kondigt vandaag aan dat de komende tiende editie op 13, 14, 15, en 16 juni meteen het afscheidsfeest gaat zijn.
MAÑANA MAÑANA STOPT
In een vandaag naar buiten gebracht statement licht de organisator De Feestfabriek toe: “In de week voor het festival van start gaat, hebben we een moeilijke beslissing moeten nemen: Mañana Mañana 2024 is de tiende, maar ook de laatste editie."
De organisatie maakt nu al bekend dat dit de laatste editie wordt, zodat bezoekers zich daarvan bewust zijn als ze komen, en er een feestelijke laatste editie van kunnen maken: "We willen niet uitgaan als een nachtkaars, maar als een knetterend kampvuur met al onze vrienden eromheen. We staan straks voor jullie klaar met vier dagen boordevol alternatieve muziek, zinnenprikkelend theater, heerlijk eten en dat alles in een prachtige, sprookjesachtige en groene omgeving. Fiësta like there’s (letterlijk) no mañana, laten we dit tijdperk afsluiten met een gigantische knal!"
Volgend weekend op 13, 14, 15 en 16 juni wordt dus de allerlaatste editie van Mañana Mañana, volg de socials van KINK om in de stories ons verslag te zien van dit afscheidsfeest!
Datum
7 juni 2024
SHARE
Gerelateerd nieuws

Sam Fender en U2 spreken zich uit over Gaza
Muzieknieuws11 augustus 12:38

Nieuwe apentunes op komst? Arctic Monkeys én Gorillaz teasen naar nieuw werk.
Muzieknieuws11 augustus 11:46

Foo Fighters en Nine Inch Nails wisselen van drummer
Muzieknieuws31 juli 09:21

Birmingham neemt afscheid van Ozzy Osbourne
Muzieknieuws, Gemist30 juli 16:12

Sta jij op het podium van de Oosterpoort? Meld je aan voor Play At Vicefest!
KINKnieuws, Muzieknieuws28 juli 20:46