
De KINK XL walk of fame is voor Magazines met 'Hollywood_'
Magazines is een nieuwe naam in de Alternative Rock, maar niet een geheel nieuwe band. Voorheen stonden ze bekend als Peer, maar nu is er een andere muzikale richting en die gaat de juiste kant op. De eerste single van Magazines heet 'Hollywood_' en is deze week de KINK XL!
Vorig jaar hoorde je van Magazines al 'I Want It' en 'Show Me Love'. Daarnaast was het drietal live te zien tijdens Radio On Tour: KINK Voor No Guts No Glory. Sindsdien zijn ze van naam veranderd en zijn ze een nieuwe muzikale richting ingeslagen. De muziek van Magazines moet een throwback zijn naar de 90's, toen we nog genoten van fysieke singles en naar de winkel rende voor het nieuwe week- of maandblad. 'Hollywood_' legt een ietwat kritische noot neer over de verwachtingen van de stad van de sterren.
'Hollywood_' hoor je deze week extra vaak als KINK XL! Magazines stond eerder in de KINK Live Bunker om het nummer te spelen, de sessie bekijk je hieronder.
Datum
6 oktober 2025
SHARE
Gerelateerd nieuws

The Haunted Youth scoort met het onvergetelijke 'forget me' de KINK XL!
KINK XL11 mei 08:20

Editors uitgeroepen tot KINK XL met 'Call It In'
KINK XL4 mei 08:23

Muse blijft cool met KINK XL 'Cryogen'
KINK XL28 april 08:20

Evanescence volgt comeback op met KINK XL 'Who Will You Follow'
KINK XL20 april 08:15

Hiqpy heeft niet voor niets hun vijfde KINK XL met 'Nothing'
KINK XL13 april 08:20

